Made in Italy

Drewniana lampa podłogowa ręcznie we Włoszech Mauro

  • Made in Italy
  • Kod: MAURO
zł 19692,72 zł 24615,87 -20%
Kupując ten produkt, otrzymujesz
18-częściowy zestaw szklanek kryształowych
18-częściowy zestaw kryształowych szklanek wyprodukowany we Włoszech - Luxuryglass25
Tworzywo drewno geloton
Rozmiar L43XD43XH143 cm; Kapelusz: L70XD50XH70 cm
Czas dostawy 3 tygodnie robocze

Lampa podłogowa wykonana z drewna w całości wykonana ręcznie we Włoszech

Lampa z drewna geloton , szczególnego drewna afrykańskiego, w komplecie z ręcznie robionym liściem, idealna do eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.

Ta lampa podłogowa to prawdziwy wyraz stylu , który łączy w sobie majestat klasycznych kształtów z funkcjonalnością ciepłego i otulającego oświetlenia . Złoty cokół, ozdobiony płaskorzeźbionymi detalami, które przywołują splendor starożytnych domów, wznosi się wdzięcznie, kończąc się triumfalną podstawą, która zapewnia stabilność i malowniczą prezencję.

Klosz klosza tworzy przyjemny kontrast z bogactwem cokołu, rozpraszając miękkie światło, które zachęca do relaksu i kontemplacji . Niezależnie od tego, czy jest włączona, czy wyłączona, ta lampa jest świetlistą rzeźbą , która może uwydatnić każdy zakątek domu, od eleganckiej jadalni po kameralny kącik do czytania.

Idealna dla tych, którzy chcą dodać odrobinę klasycznej elegancji , nie rezygnując z funkcjonalności codziennego mebla, ta lampa podłogowa to coś więcej niż prosty dodatek: to ponadczasowy element designu, który oświetla i wzbogaca otaczające środowisko.

Uwaga: żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Kup drewnianą lampę i upiększ swój salon dzięki temu produktowi o nieodpartym designie Made in Italy.

Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro