Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lustro LED z 3 drzwiami, nowoczesny design, Carol

Kod: CHRIS120
zł 6.032,96
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
L1200x H 700xP 135 mm
Dostawa
3 tygodnie
Waga
39 kg
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Viadurini Bathroom
Nowoczesny design 3-drzwiowe lustro, oświetlenie LED, Carol
Szafka z 3 lustrzanymi drzwiami. Cienka linia światła charakteryzuje profil tej szafy, aby zapewnić doskonałe oświetlenie przednie. Zintegrowany z górną i dolną strukturą oświetlenie otoczenia uzupełnia moc wyjściową tego lustra kontrolowaną przez czujnik. Wygodne otwieranie drzwi za pomocą chromowanego stalowego uchwytu. Struktura FENIX, materiał polimerowy z nanotechnologią, wodoodporny, odporny na odciski palców i miękki w dotyku. Komplet z gniazdem i przełącznikiem.
Cienka linia światła charakteryzuje profil tej szafy, aby zapewnić doskonałe oświetlenie przednie. Wbudowany w strukturę u góry i od dołu oświetlenie otoczenia uzupełnia moc wyjściową tego lustra kontrolowaną przez czujnik. Wygodne otwieranie drzwi za pomocą chromowanej stalowej rękojeści.
Carol jest dostępna w 3 kolorach:
- Białe Fenix ;
- Castoro Fenix ;
- Fenix ​​Smoke Grey .
Wybierz z menu rozwijanego, z prawej strony zdjęcia, wykończenie, które chcesz.

Oświetlenie LED: 4000k (w zestawie).
Moc: 42 W
Lumen: 3920 lm

Producent wykonany we Włoszech
Produkty tej kolekcji zostały wykonane przez firmę opartą na "sile doświadczenia"; doświadczenie zdobyte przez ponad pół wieku badań nad materiałami , technikami przetwarzania , dla najbardziej efektywnych osiągnięć i rozwiązań estetycznych . Ale firma może pochwalić się także doświadczeniem zdobytym w historii miejsc, Toskanii , pięknej krainy bogatej w średniowieczne zamki i renesansowe wille, uporządkowanego krajobrazu uprawnych pól i lasów, w którym wzrost i rozwój przemysłowy dały całe terytorium wiodącą rolę i nowe oblicze, zarówno społeczne, gospodarcze i kulturalne. W tym kontekście opracowano ścieżkę ukierunkowaną na ewolucję trendów i planowanie wewnętrzne, wzmocnioną przez staranną strategię handlową i dystrybucyjną.
Design , elastyczność i dbałość o szczegóły to słowa kluczowe dla tworzenia akcesoriów wyposażenia: lustra łazienkowe, lustra, szafki i kolumny zaprojektowane, aby łazienka stała się funkcjonalnym, a jednocześnie stylowym środowiskiem.
Zawsze podążając za duchem czasu, firma gwarantuje wysoką jakość produkcji dzięki kolekcjom, które mogą odpowiadać na różne potrzeby klientów pod względem funkcjonalności, estetyki i stosunku jakości do ceny. Poszanowanie przepisów europejskich w wykorzystywanych materiałach i na różnych etapach przetwarzania produktu oraz z gwarancją 100% wyprodukowanego we Włoszech łańcucha produkcyjnego.

Ostatnio oglądane produkty