Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Stołek zewnętrzny ze stali i tkaniny Letni komplet Varaschin

Kod: SUMMERSETSGA
zł 4.328,80
z VAT
- +
Dostawa
30 dni roboczych
material siedziec
stal
materiał siedziska
tkanina
Varaschin
Varaschin Summer Set design stołek na zewnątrz ze stali
Dla struktury dostępna jest szeroka gama tkanin i kolorów oraz różne kolory. Aby uzyskać informacje i / lub cytaty, nie wahaj się z nami skontaktować.

Summer Set to stołek ogrodowy charakteryzujący się konstrukcją nośną z białej, malowanej proszkowo stali i wyściełanym siedziskiem z tkaniny.
Nowoczesny, stylowy i poręczny, idealny do dekoracji środowisk zewnętrznych, takich jak tarasy, baseny, ogrody; ale znajduje idealne miejsce także wewnątrz, w salonie.
Dostępne w dwóch różnych rozmiarach:
- L 52 x D 49 x H 100 cm H siedzenie 78 cm;
- L 51 x D 48 x H 87 cm H siedzisko 65 cm.

Konserwacja : Kolekcja jest odporna na światło słoneczne i deszcz. Zalecamy regularną konserwację i szczególną uwagę na ochronę przedmiotów w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (lód, grad, zmiany temperatury, wilgotność, uporczywe, upalne upały lub ekstremalne zimno). Czas trwania i integralność tych elementów zależą od opieki, z jaką są utrzymywane. W przypadku produktów aluminiowych i stalowych, chociaż chronionych przez zabiegi i wykończenia nadające się do użytku na zewnątrz, istotne jest, aby zapobiec stagnacji wody w samym produkcie. W rzeczywistości wszystkie elementy mają otwory techniczne niezbędne do zastosowania zabiegów ochronnych i wykończeń. Wprowadzenie wody do tych otworów i stagnacja mogą powodować rdzewienie wewnątrz rur.

Dla dodatkowej ochrony zalecamy stosowanie odpowiednich pokrowców w sezonie zimowym, wieczorem lub w przypadku częstych opadów. Jeśli chcesz kupić okładkę, poproś o wycenę.

Ponadto produkt nadaje się do środowiska morskiego, warunków solnych i mebli przy basenie w obecności chloru.
Środki ostrożności: dokładna konserwacja i czyszczenie są niezbędne do zachowania integralności komponentów tak długo, jak to możliwe.
Zaleca się, aby artykuły były zawsze w dobrym stanie, aby myć je co tydzień dużą ilością świeżej wody, aby wyeliminować w jak największym stopniu zasolenie, które ma tendencję do atakowania struktur.
To jedyny sposób na utrzymanie produktu w najlepszym stanie.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie