Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Varaschin Link stół ogrodowy z drewna teak, wysokość 75 cm

Kod: LINK FISSO TEAK H75
zł 20.018,97
z VAT
Zobacz wszystkie opcje:

- +
Projektant
Alan Gilles
Dostawa
30 dni roboczych
Varaschin
Varaschin Link stół ogrodowy z drewna teak, wysokość 75 cm

Stół z strukturą ze stali (wsporniki) i blau wraz z nogami z drewna tekowego o grubości 30 mm.

W celu dodatkowej ochrony zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców zimą, wieczorem lub w przypadku częstych deszczy. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie, poproś o wycenę na adres info@viadurini.pl.

Uwaga: Kolekcja toleruje światło słoneczne i deszcz. Zalecamy regularną konserwację i szczególną uwagę na ochronę przedmiotów w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (lód, grad, zmiany temperatury, wilgotność, uporczywe upalne ciepło lub skrajnie zimny). Trwałość i integralność tych elementów zależy od staranności, z jaką są utrzymywane. W przypadku produktów aluminiowych i stalowych (43, 304Ep, 316), chociaż są chronione przez obróbkę i wykończenia odpowiednie do stosowania na zewnątrz, istotne jest, aby zapobiec stagnacji wody wewnątrz samego produktu.

W rzeczywistości wszystkie artykuły zawierają techniczne perforacje niezbędne do zastosowania zabiegów ochronnych i wykończeń. Wprowadzenie wody do tych otworów i jej zastój mogą powodować rdzewienie wewnętrznych części rur.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie