Made in Italy

2 Bieżnik 100% len z luksusową białą koronką Made in Italy - Trionfo

  • Made in Italy
  • Kod: TRIONFO
zł 626,97 zł 783,72 -20%
Materiał materiał: 100% len koronka: 100% bawełna
Kolor biały
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 90
Wzrost (cm) 40

Bieżnik z czystego lnu z bawełnianą koronką, luksusowy elegancki design wyprodukowany we Włoszech, 2 sztuki.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tym białym lnianym bieżniku ze złożonymi brzegami i bawełnianą koronką na dwóch krótszych bokach.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i prostemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna .
Risult jest splotem nici, które są w stanie zinterpretować energię witalną każdego otoczenia, dając wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Środki:
  • 40 x 90 cm
Kompozycja:
  • 100% len ze 100% bawełnianą koronką
Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter