Made in Italy

3 metalowe narzędzia ogrodnicze z drewnianą podstawą Made in Italy - Garden

  • Made in Italy
  • Kod: GARDEN
zł 1480,23 zł 1644,69 -10%
Materiał Metal i drewno
Dostawa 7 dni na magazynie / 4 tygodnie na zamówienie
Długość (cm) 30
Głębokość (cm) 16
Wzrost (cm) 29.5

Narzędzia ogrodnicze z malowanego metalu z drewnianą podstawą Wyprodukowano we Włoszech, 3 sztuki.

Ta linia produktów została zaprojektowana i zbudowana przez włoskich rzemieślników z materiałów dobranych tak, aby zapewnić produkt w 100% wyprodukowany we Włoszech dzięki gęstej sieci laboratoriów rozsianych po całym terytorium Włoch, które reprezentują włoską doskonałość w tworzeniu wysokiej jakości ręcznie robionych produktów. . Są to produkty zaprojektowane tak, aby były trwałe i miały silną osobowość, które mogą stać się częścią codziennego życia każdego z dyskrecją, dlatego każdy produkt charakteryzuje się własną autonomią, która pozwala mu dostosować się do bardzo różnych sytuacji wyposażenia. wśród nich, od najbardziej klasycznych po najnowocześniejsze, zawsze znajdując swoją przestrzeń i doskonałą lokalizację.

Kompozycja narzędzi ogrodniczych o innowacyjnym designie, w skład której wchodzi motyka , grabie 6-zębowe oraz łopata wykonana w całości z malowanego metalu.
Aby był jeszcze bardziej praktyczny, Garden zawiera również funkcjonalną drewnianą podstawę, na której można przechowywać wszystkie narzędzia po zakończeniu pracy, uzyskując w ten sposób optymalizację przestrzeni oraz bardziej praktyczną i uporządkowaną aranżację.

Rozmiar : dł. 30 x szer. 16 x wys. 29,5 cm.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro