Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

3 metalowe narzędzia ogrodnicze z drewnianą podstawą Made in Italy - Garden

Kod: GARDEN
zł 1.426,81 zł 1.633,93 -13%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Metal i drewno
Dostawa
7 dni na magazynie / 4 tygodnie na zamówienie
Długość (cm)
30
Głębokość (cm)
16
Wzrost (cm)
29.5
Viadurini in the Garden

Narzędzia ogrodnicze z malowanego metalu z drewnianą podstawą Wyprodukowano we Włoszech, 3 sztuki.

Ta linia produktów została zaprojektowana i zbudowana przez włoskich rzemieślników z materiałów dobranych tak, aby zapewnić produkt w 100% wyprodukowany we Włoszech dzięki gęstej sieci laboratoriów rozsianych po całym terytorium Włoch, które reprezentują włoską doskonałość w tworzeniu wysokiej jakości ręcznie robionych produktów. . Są to produkty zaprojektowane tak, aby były trwałe i miały silną osobowość, które mogą stać się częścią codziennego życia każdego z dyskrecją, dlatego każdy produkt charakteryzuje się własną autonomią, która pozwala mu dostosować się do bardzo różnych sytuacji wyposażenia. wśród nich, od najbardziej klasycznych po najnowocześniejsze, zawsze znajdując swoją przestrzeń i doskonałą lokalizację.

Kompozycja narzędzi ogrodniczych o innowacyjnym designie, w skład której wchodzi motyka , grabie 6-zębowe oraz łopata wykonana w całości z malowanego metalu.
Aby był jeszcze bardziej praktyczny, Garden zawiera również funkcjonalną drewnianą podstawę, na której można przechowywać wszystkie narzędzia po zakończeniu pracy, uzyskując w ten sposób optymalizację przestrzeni oraz bardziej praktyczną i uporządkowaną aranżację.

Rozmiar : dł. 30 x szer. 16 x wys. 29,5 cm.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty