Made in Italy

3-punktowa lampa wisząca w kolorze czerwonym lub szarym z metakrylanu, średnica 67 cm Vanna

  • Made in Italy
  • Kod: NUCLEA869
zł 2031,33 zł 2539,16 -20%
3-punktowa lampa wisząca z metakrylanu z niuansową dekoracją, Ø67, Vanna
3-punktowa lampa wisząca z metakrylanu dostępna w kolorach: satyna, czerwień, cromolit, przydymiony, spektralny i złoty teksturowany. Wersja opalowa naturalna z niuansową dekoracją w kolorach: czerwonym i szarym. Malowany metalowy wspornik. Detale z chromowanego metalu.

Połączenie E27
Długość drutu: 160 cm
Żarówki: 3 x 53 W maks. - E27 HGS ( brak w zestawie ).

Włoski producent
Artykuł ten wykonała firma, która od 1997 roku łączy pomysły, materiały i styl, tworząc przedmioty przeznaczone do codziennego użytku. Design staje się praktyczny i przystępny, życie codzienne zamienia się w niezwykłe przeżycie, reinterpretując koncepcję światła i przestrzeni.
Dzięki zastosowaniu materiałów takich jak metakrylan, poliwęglan, drewno oraz termoutwardzalne i pochodzące z recyklingu tworzywa sztuczne, w połączeniu z mieszanką doświadczenia i kreatywności, kształtują się artykuły o unikalnym, ale wciąż funkcjonalnym designie. Designerskie lampy wiszące , nowoczesne lampy sufitowe , kinkiety , lampy stołowe i podłogowe … akcesoria wyposażenia wnętrz mają za zadanie generować emocje i wzbudzać niepowtarzalne poczucie dobrego samopoczucia.
Filozofią firmy jest „pozytywny design”: filozofia, myśl, inny styl życia i nowy sposób doświadczania otoczenia. Tak rodzą się kreacje o lekkim, esencjonalnym i ekologicznym designie, które wchodzą do domów z całego świata.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro