Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

4 krzesła z polipropylenu o nowoczesnym designie do ustawiania w stosy - Pocahontas

  • Kod: POCAHONTAS
zł 2.770,76 zł 3.603,86 -23%
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
polipropylen
Dostawa
30 dni roboczych
Długość (cm)
47.5
Głębokość (cm)
55.5
Wzrost (cm)
79,5 (sesja 46)
Viadurini Living

Nowoczesne krzesła z polipropylenu do układania w stosy w kolorze gołębiej szarości, rudym lub białym, 4 sztuki wykonane we Włoszech.

Krzesła są doskonały mebel wnieść szczyptę polotu do przestrzeni życiowej z klasą i umiarem, poprzez dotknięcie modnym kolorze.

To nowoczesne krzesło wykonane z polipropylenu i dostępne w różnych świeżych i oryginalnych odcieniach, ma miękkie i otulające kształty , nadające elegancji i komfortu, a także można je sztaplować , aby lepiej wykorzystać przestrzeń, gdy nie jest używana.

Proste , efektowne i natychmiastowe linie łączą się z funkcjonalnością i dynamizmem tych, którzy żyją w otoczeniu, gwarantując praktyczność i styl.
W ten sposób dzięki oryginalnemu zakrzywionemu i perforowanemu oparciu o nowatorskim stylu jest w stanie łatwo dopasować się do współczesnych warunków.

Artykuł jest wykonany we Włoszech przez wykwalifikowanych rzemieślników. Aby uzyskać poradę i / lub spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty