Made in Italy

4 krzesła z polipropylenu o nowoczesnym designie do ustawiania w stosy - Pocahontas

  • Made in Italy
  • Kod: POCAHONTAS
zł 2.421,81 zł 3.027,26 -20%
Materiał polipropylen
Dostawa 10/15 dni roboczych
Długość (cm) 47,5
Głębokość (cm) 55,5
Wzrost (cm) 79,5 (sesja 46)

Nowoczesne krzesła z polipropylenu do układania w stosy w kolorze gołębiej szarości, rudym lub białym, 4 sztuki wykonane we Włoszech.

Krzesła są doskonały mebel wnieść szczyptę polotu do przestrzeni życiowej z klasą i umiarem, poprzez dotknięcie modnym kolorze.

To nowoczesne krzesło wykonane z polipropylenu i dostępne w różnych świeżych i oryginalnych odcieniach, ma miękkie i otulające kształty , nadające elegancji i komfortu, a także można je sztaplować , aby lepiej wykorzystać przestrzeń, gdy nie jest używana.

Proste , efektowne i natychmiastowe linie łączą się z funkcjonalnością i dynamizmem tych, którzy żyją w otoczeniu, gwarantując praktyczność i styl.
W ten sposób dzięki oryginalnemu zakrzywionemu i perforowanemu oparciu o nowatorskim stylu jest w stanie łatwo dopasować się do współczesnych warunków.

Artykuł jest wykonany we Włoszech przez wykwalifikowanych rzemieślników. Aby uzyskać poradę i / lub spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter