Made in Italy

6 jasny żyrandol ze szkła weneckiego ręcznie robiony we Włoszech - Antonietta

  • Made in Italy
  • Kod: ANTONIETTA
zł 15.185,40 zł 18.981,77 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 90
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 175

6-punktowy żyrandol wykonany ręcznie we Włoszech ze szkła weneckiego.

Oryginalny żyrandol wykonany w całości ręcznie we Włoszech ze szkła weneckiego z mlecznobiałym kryształowym wykończeniem z detalami ze szczotkowanego złota . Rozwiązanie umeblowania, które łączy w sobie ponadczasową elegancję ręcznie wykonanego szkła i nowoczesność elementów metalowych w celu uzyskania silnego efektu wizualnego, zdolnego nadać osobowości współczesnym i klasycznym przestrzeniom. Zakrzywione linie, które podkreślają całą sylwetkę, nadają estetyce tego produktu poczucie dynamizmu, dając wynik, który wyraża jego tożsamość poprzez decyzję, prostotę i elegancję.

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 6 x MAX 40W G9

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter