Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 ręcznie robionych noży do steków z rogu lub drewna Made in Italy - Zuzana

Kod: ZUZANA
zł 2.267,42 zł 3.038,54 -25%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Stal i róg / drewno
Dostawa
15/30 dni roboczych
Długość (cm)
23
Viadurini by Fontani

Ręcznie robiony zestaw noży do steków, 6 sztuk, wyprodukowany we Włoszech.

Wybór przyborów kuchennych i akcesoriów staje się coraz bardziej fundamentalną decyzją nie tylko ze względu na wymagania praktyczne, ale przede wszystkim, aby móc nadać osobowość i charakter prostym i minimalistycznym stołom jadalnym, które potrzebują odrobiny nowoczesności. i wyrafinowanie. Właśnie z tego powodu ważne jest, aby móc znaleźć idealny zestaw sztućców lub idealne przybory kuchenne, które mogą łączyć te dwa aspekty.

Ten zestaw kuchenny zawiera 6 idealnych noży do steków wykonanych ręcznie we Włoszech z wysokiej jakości produktów, które zapewniają funkcjonalny i ergonomiczny efekt końcowy. Ostrze wykonane jest z kutej stali nierdzewnej , charakteryzującej się doskonałą wytrzymałością, co pozwala uniknąć uszkodzeń z upływem czasu, a rękojeść posiada ukryty trzpień dostępny z rogu wołowego lub drewna oliwnego , materiałów nadających nóżowi elegancki wygląd . Pomiędzy ostrzem a rękojeścią znajduje się również cienka warstwa wstrząsoodpornej gumy, która sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej funkcjonalny.
Usługa obejmuje drewnianą skrzynkę z zamknięciem na drzwi, idealną do wygodnego i uporządkowanego przechowywania przedmiotów, utrzymując je w czystości, a jednocześnie pozwalając na wyrafinowane wyeksponowanie.

Pomiary :

  • całkowita długość noża: 23 cm;
  • wymiary pudełka: dł. 26 x szer. 17 x wys. 5,5 cm
Dostępne wykończenia uchwytów :
  • róg wołu;
  • drewno oliwne.
Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty