Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Aluminiowa lampa z 2 regulowanymi światłami, ręcznie wykonana we Włoszech - Gemina

Kod: GEMINA2
zł 2.588,70 zł 3.598,33 -28%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Aluminium
Rozmiar
Podstawa: średnica 6 x wys. 12 cm; Pierścienie: średnica 12 cm
Dostawa
15 dni roboczych
Viadurini Lighting

Ręcznie wykonana lampa sufitowa z malowanego aluminium z podwójnym regulowanym pierścieniem Made in Italy.

Ta lampa sufitowa została wykonana ręcznie we Włoszech przez wykwalifikowanych rzemieślników i ma pomalowaną aluminiową konstrukcję wyposażoną w podwójny obrotowy pierścień z przegubem. W komplecie z transformatorem w centralnym cylindrze.
Kategoria oświetlenia sufitowego to idealne rozwiązanie do oświetlania każdego pomieszczenia, pozwalające efektywnie oświetlić nawet mniejsze pomieszczenia i zoptymalizować przestrzeń dzięki dyskretnemu projektowi . Oprócz aspektu praktycznego coraz ważniejszy jest jednak dobór akcesoriów, które mogą zrewolucjonizować wygląd pomieszczenia, wzbogacając jego estetykę.
To, co charakteryzuje to uzupełnienie, to proste i minimalistyczne linie, które w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprawiają, że jest to idealna lampa dla osób poszukujących szczególnie funkcjonalnego rozwiązania, co daje możliwość skierowania strumienia światła zgodnie z własnymi potrzebami. Dlatego lampa ta uosabia dwa aspekty, design i funkcjonalność , ożywiając grę światła, która może nadać osobowość bez ingerencji i bez odwracania uwagi od najważniejszych akcesoriów wyposażenia wnętrza. pomieszczenia, w którym jest umieszczony.

Lampa / cokół: AR111 LED 12V

Uwaga: brak żarówki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty