Made in Italy

Amerykańskie podkładki i tace na sztućce z kryształkami z czarnego lnu, 2 sztuki - Nabuko

  • Made in Italy
  • Kod: NABUKO
zł 629,94 zł 787,42 -20%
Materiał bielizna
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 40
Głębokość (cm) 60

Amerykańska podkładka z czarnego lnu z uchwytem na sztućce z kryształkami, 2 sztuki wyprodukowana we Włoszech.

Wartość tradycji łączy nowoczesny styl życia z tymi ozdobionymi czarnymi lnianymi podkładkami elegancki pojemnik na sztućce z kryształową dekoracją.
Uszyta w 100% z wysokiej jakości lnu i miękka w dotyku dzięki specjalnym zabiegom poprawiającym jej naturalny wygląd. Tkanina idealnie nadaje się na stół, ponieważ jest hipoalergiczna i antybakteryjna , dodatkowo zastosowano naturalne i hipoalergiczne barwniki, które nadają jej blasku i polotu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który wskazuje na esencję piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna. Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje zatem na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro