Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Antyczny, ręcznie robiony nóż Love z rogu i stali Made in Italy - Amour

  • Kod: AMOUR
zł 7.562,12 zł 10.148,76 -25%
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Stal i róg
Dostawa
15/30 dni roboczych
Długość (cm)
21
Viadurini by Fontani

Antyczny nóż miłości z rogu bawoła lub wołu ze srebrnymi detalami Made in Italy.

Ta linia noży historycznych składa się z wiernych reprodukcji starożytnych noży z dbałością o najmniejsze szczegóły i jest wykonywana zgodnie z tradycyjnymi metodami obróbki stosowanymi w starożytności, aby zagwarantować perfekcyjnie wykonany produkt końcowy. Otrzymujesz nóż pełen historii i kultury, który potrafi opowiedzieć o miejscu i momencie historycznym, do którego należy.

Wykonany ręcznie we Włoszech , w szczególności ten zabytkowy nóż jest nazywany „ Nożem miłości ”, ponieważ był używany jako prezent zaręczynowy lub ślubny przez mężczyznę lub kobietę, ale mógł również pełnić funkcję amuletu, który odstrasza lub Odwróć złe oko od oblubienicy. Charakteryzuje się obecnością licznych zdobień i elementów symbolicznych wygrawerowanych na ostrzu o długości 10 cm dzięki technice trawienia używanej od czasów starożytnych do grawerowania i zdobienia broni. Z kolei rękojeść wykonana jest z rogu i wzbogacona srebrnymi blaszkami i kulami, które podnoszą jej wartość historyczną, a także walory i piękno.
Dzięki zamiłowaniu do tradycji i dbałości o szczegóły mistrzowie sztuki cutlers są w stanie stworzyć produkt, który pozwala opowiedzieć historię, przywodząc na myśl zastosowania i zwyczaje z przeszłości, jednocześnie przekazując kulturę przeszłości. .

Dostępne wykończenia :
  • róg wołu;
  • róg bawola.
Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty