Made in Italy

Bateria umywalkowa z 2-strumieniowym prysznicem ręcznym z mosiądzu Made in Italy - Croma

  • Made in Italy
  • Kod: CROMA
zł 1.278,07 zł 1.597,60 -20%
Materiał Mosiądz
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesna bateria umywalkowa z 2-strumieniową wyciąganą rączką z mosiądzu Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa wykonana we Włoszech z chromowanego mosiądzu . Dzięki regulowanej wylewce i 2-strumieniowej wyciąganej główce prysznicowej funkcjonalność i design łączą się, tworząc idealny produkt do kuchni o nowoczesnym i innowacyjnym wyglądzie, nie zaniedbując przy tym niezwykle prostego i praktycznego zastosowania.
Produkt zapewnia również dodatkową dbałość o środowisko, oferując 2 rodzaje wkładów zaprojektowanych i stworzonych specjalnie z myślą o oszczędzaniu energii. Pierwsza nazywa się ECO i wymaga, aby gałka miała dwie pozycje otwarcia. W pierwszym bloku uzyskujesz przepływ wody zmniejszony o 50%, a przy szerszym otworze uzyskujesz więcej wody, co pozwala na dostosowanie przepływu do naszych potrzeb, unikając marnotrawstwa. Drugi typ ES dostarcza zimną wodę, gdy dźwignia jest podniesiona do pozycji środkowej, dzięki czemu unika się zapotrzebowania na ciepłą wodę do kotła, umożliwiając w konsekwencji oszczędność energii.

Dostępne opcje :
  • Wkład ECO ;
  • Wkład ES .

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter