Made in Italy

Biała drewniana szafka pod telewizor z obrotowym blatem Made in Italy - Aplu

  • Made in Italy
  • Kod: APLU
zł 2.680,18 zł 3.350,24 -20%
Materiał drewno
Dostawa 35/40 dni roboczych
Długość (cm) 85
Głębokość (cm) 45
Wzrost (cm) 80

Wykonana we Włoszech drewniana szafka pod telewizor do salonu

Szafka pod telewizor ze strukturą z Tanganiki/drzwi fornirowanych toulipierem , ramami z toulipier/ayous , spodami i tyłami z MDF i sklejki z 1 otwartą komorą, 2 drzwiami i obrotową górną półką w całości wyprodukowaną we Włoszech.
Duża dbałość o jakość produktu w połączeniu z badaniem najlepszych użytych materiałów jest podstawą do stworzenia tego produktu. Wyrafinowanie detali , szacunek dla tradycji i zamiłowanie do wysoce rzemieślniczej pracy pozwalają nam tworzyć meble o harmonijnej i wyrafinowanej klasycznej linii . Stałe zaangażowanie w badania i odnowę, przy jednoczesnym zachowaniu tradycji, są podstawą pracy i dzięki tym założeniom powstają produkty o szczególnie dokładnych wykończeniach.

Skończyć:
  • lakierowany na biało
Wymiary:
  • Długość 85 cm
  • Głębokość 45 cm
  • Wysokość 80 cm

MALOWANIE: Malowanie odbywa się głównie przy użyciu produktów na bazie wody. Farba na bazie wody i poliuretanu zapewniająca większą odporność powierzchni. Wykończenie na bazie wody i szelaku.

ZWYKŁA KONSERWACJA I CZYSZCZENIE: Odkurz meble suchą szmatką. Unikaj produktów ściernych i/lub zawierających rozpuszczalniki. Nie stawiać patelni ani innych przedmiotów wydzielających ciepło na blatach mebli. Jeśli chcesz ożywić przedmiot, możesz użyć specjalnego wosku do mebli i nałożyć go za pomocą wełnianej szmatki.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Biorąc pod uwagę, że drewno jest materiałem żywym i wrażliwym na wilgoć, szczególną uwagę należy zwrócić na umieszczanie mebli wewnątrz domów z tynkiem odpoczętym i suchym przez co najmniej 1 miesiąc. Zalecamy jednak pozostawienie odstępu co najmniej 5 centymetrów od ściany na kilka miesięcy i częste wietrzenie pomieszczeń.

Uwaga: na zamówienie dostępne są różne wykończenia.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub informacje za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter