Made in Italy

Biała lniana poszewka na poduszkę z koronką w kropki, guzikami i sznurowadłami na poduszkę - Malone

  • Made in Italy
  • Kod: MALONE
zł 580,36 zł 682,80 -15%
Materiał bielizna
Dostawa Dostępne 7 dni roboczych / 4 tygodnie na produkcję;
Długość (cm) 50
Głębokość (cm) 80

Biała lniana poszewka na poduszkę z koronkowymi kroplami i guzikami oraz zapięciem na sznurowadła, luksus made in Italy.

Wartość tradycji łączy nowoczesny styl z tej białej lnianej poszewce ozdobiona koronką rozwijanej przyszyte na ozdobną listwą, Agoya macica perłowa przyciski i zamknięcia koronki.
Poszewka wykonana jest we Włoszech ze 100% wysokiej jakości lnu i jest miękka w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają jej naturalny wygląd. Jest to idealna tkanina na łóżko, ponieważ jest hipoalergiczna i antybakteryjna , dzięki zastosowaniu naturalnych i hipoalergicznych barwników, które nadają blasku i polotu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który wskazuje na esencję piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna. Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje zatem na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT