Made in Italy

Biała lniana poszewka na poduszkę z koronką w kropki, guzikami i sznurowadłami na poduszkę - Malone

  • Made in Italy
  • Kod: MALONE
zł 496,06 zł 620,09 -20%
Materiał bielizna
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 50
Głębokość (cm) 80

Biała lniana poszewka na poduszkę z koronkowymi kroplami i guzikami oraz zapięciem na sznurowadła, luksus made in Italy.

Wartość tradycji łączy nowoczesny styl z tej białej lnianej poszewce ozdobiona koronką rozwijanej przyszyte na ozdobną listwą, Agoya macica perłowa przyciski i zamknięcia koronki.
Poszewka wykonana jest we Włoszech ze 100% wysokiej jakości lnu i jest miękka w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają jej naturalny wygląd. Jest to idealna tkanina na łóżko, ponieważ jest hipoalergiczna i antybakteryjna , dzięki zastosowaniu naturalnych i hipoalergicznych barwników, które nadają blasku i polotu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który wskazuje na esencję piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna. Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje zatem na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter