Biała, nowoczesna wanna wolnostojąca 173x75cm Katie

  • Kod: KATIE
zł 13012,65 zł 16265,82 -20%
Rozmiar 1730 x 750 mm
Dostawa 7 dni roboczych
Biała, nowoczesna wanna wolnostojąca 173x75cm Katie
Katie to designerska wanna z drenażem / przelewem (wstępnie zmontowana) i wewnętrznymi regulowanymi stopkami na wysokość.
Uwaga: z wyłączeniem kranów.

Co może być lepszego niż powrót do domu po ciężkim dniu w pracy i cieszenie się orzeźwiającą gorącą kąpielą?
Aby dać ci to uczucie, Viadurini wybrał dla Ciebie interesującą gamę wolnostojących (samonośnych), funkcjonalnych i designerskich wanien . W meblach łazienkowych zwykle preferujemy praktyczność, często ze szkodą dla estetyki, ale niekoniecznie jedno wyklucza drugie.
Wanny z tej kolekcji są produkowane przez firmę z branży hydraulicznej i sanitarnej, specjalizującą się w produkcji wyłącznie wolnostojących zbiorników wykonanych z najlepszych mieszanek akrylowych do codziennego użytku i oferuje wysokiej jakości rozwiązania z tradycyjnym, Art Deco i nowoczesnym wzornictwem.

Wolnostojąca wanna to szczególny rodzaj wanny, która coraz częściej zastępuje wannę z hydromasażem. Jest samonośny lub samodzielny i nie wymaga montażu podtynkowego. Dzięki swojej wszechstronności jest często wybierany do niekonwencjonalnych mebli, umieszczonych obok kominka, w sypialni, pośrodku pokoju ... Ta wielka elastyczność pozwala projektantom wnętrz i architektom znacznie zwiększyć liczbę dostępnych dla nich opcji kreatywnych. , Freestanding oznacza "samonośny", który jest samodzielny i nie wymaga montażu podtynkowego .

Wszystkie wanny wolnostojące w tej kolekcji wykonane są z dwuwarstwowego akrylu; akryl jest materiałem szeroko stosowanym w produkcji wanien i był szeroko dostępny na rynku w ciągu ostatnich kilku dekad. W rzeczywistości liczne testy wykazały wysoką odporność chemiczną i fizyczną. Jego powierzchnia, odporna, nieporowata i łatwa w czyszczeniu, jest także nieprzenikalną barierą dla zarazków i bakterii. Nowo opracowana dwuwarstwowa technologia akrylowa umożliwia uzyskanie zbiornika o wyjątkowej stabilności i produkcji samonośnych kształtów, których w przeszłości nie można było uzyskać.
Dlaczego więc wybrać wannę akrylową, w porównaniu do klasycznej wanny żeliwnej z nóżkami?
- Umywalka akrylowa waży mniej niż 173 żeliwnego zbiornika, co ułatwia instalację i transport
- Duża grubość wewnętrznej powierzchni akrylowego zbiornika znacznie dłużej zatrzymuje ciepło wody
- Dwuwarstwowa powierzchnia akrylowa nie żółknie i zachowuje swój blask niezmieniony, ponadto wszystkie zbiorniki w tej linii przeszły rygorystyczne testy dotyczące temperatury, ciężaru i uszczelnienia spoin między wewnętrzną i zewnętrzną powłoką.
Z tego powodu możemy zaoferować 5-letnią gwarancję na wady produkcyjne.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE:
Te wolnostojące czołgi są produkowane przez firmę założoną w 2008 roku przez ścisły związek dwóch partnerów, którzy mają ponad 25-letnie doświadczenie w branży hydraulicznej. Firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie wanien wyłącznie i wyłącznie wolnostojących (samonośnych) produkowanych z wykorzystaniem najlepszych związków akrylowych do użytku sanitarnego. Niezależnie od otoczenia domu, który zamierzasz urządzić, oferuje rozwiązania najwyższej jakości, od tradycyjnych, Déco i Modern design. Oprócz profesjonalnej dystrybucji, oferta skierowana jest również do firm architektonicznych i badań technicznych, które poszukują produktów o wysokim wpływie na estetykę i jakość.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro