Made in Italy

Biała zasłona z jasnej lnu z gotyckim haftem bawełnianym - Gegia

  • Made in Italy
  • Kod: GEGIA
zł 992,16 zł 1.240,19 -20%
Materiał Materiał 100% len, haft 100% bawełna
Kolor biały
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 60
Wzrost (cm) 160

Biała zasłona z jasnego lnu z pionowym haftem gotyckim, predyspozycja do drążka i guzików, luksusowy design wykonany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej białej lekkiej lnianej zasłonie z pionowym gotyckim haftem na całej długości. Przygotowanie do wędki u góry i zapięcie na guziki z masy perłowej Agoya.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna . Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe .

Środki:
  • 60 x 160 cm
Kompozycja:
  • 1 ° tkanina: 100% len
  • 2 ° tkanina: 100% bawełna

Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter