Made in Italy

Blat łazienki z centralnie zintegrowanym zlewem w Luxolid Voghera

  • Made in Italy
  • Kod: VOGHERA
zł 8.028,17 zł 10.035,23 -20%
Materiał Solidna powierzchnia - Luxolid
Dostawa 10/20 dni roboczych
Wieszak łazienkowy naścienny ze zintegrowanym zlewem Voghera, wyprodukowany we Włoszech
Voghera to zintegrowany system składający się z monolitycznego blatu z umywalką płaskorzeźbową, idealny do wyposażenia nowoczesnych i współczesnych wnętrz w decydujący, ale istotny projekt. Może być instalowany na dowolnym typie podstawy meblowej lub bezpośrednio zawieszony dzięki specjalnemu zestawowi wsporników.

Jest tworzony w całości przez ekspertów włoskich rzemieślników i wyróżnia się jakością materiału, z którym jest wytwarzany. Jest wykonany w Luxolid, wyniku wieloletnich badań i eksperymentów, który składa się z syntetycznego związku na bazie żywic poliakrylowych i wypełniaczy mineralnych. Ekskluzywny materiał wysokiej jakości w porównaniu z produktami z płyt, które z powodu różnych faz klejenia w czasie mogą wykazywać kolor lub pęknięcia. Z drugiej strony Luxolid jest mieszany i przetwarzany w formie poprzez procesy polimerowe. Po wprowadzeniu bezpośrednio do form, dzięki ostatnim fazom obróbki i wykańczania, uzyskuje się jednolitą strukturę bez różnic w kolorze lub zwartości, gwarantując produkt o doskonałej estetyce i technicznej doskonałości.

Jeśli produkt ulegnie uszkodzeniom, takim jak głębokie zadrapania lub odpryski, może zostać przywrócony do pierwotnego wyglądu nawet po wielu latach. Nie wymaga żadnej szczególnej konserwacji, ale sugeruje się, aby zawsze suszyć produkt, aby zapobiec powstawaniu znaków skali, które jednak nie wpłyną na materiał. Czyszczenie można wykonać zwykłymi detergentami i nieściernymi kremami.

Dostępny w siedmiu różnych rozmiarach i dostępny w szesnastu kolorach serii Luxolid.
Pomiary :
- L70 x P50 x H12 cm;
- L80 x P50 x H12 cm;
- L90 x P50 x H12 cm;
- L100 x P50 x H12 cm;
- L110 x P50 x H12 cm;
- L120 x P50 x H12 cm;
- L130 x P50 x H12 cm.
Istnieje możliwość zamówienia zintegrowanego otworu na ręcznik, z przodu lub z boku, a także wersji asymetrycznej umywalki.

Spersonalizuj swoje środowisko i unikaj przestrzeni dzięki temu arcydziełem odnowy biologicznej. Aby uzyskać informacje i / lub oferty, skontaktuj się z nami.
Uwaga : Krany nie są uwzględnione.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter