Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bonaldo - Stoły Projektowe Made in Italy

Stoły i stoliki kawowe o niepowtarzalnym designie, ale nie tylko taborety, krzesła i nowoczesne kredensy do wyposażenia domu

Od 1936 roku, kiedy zaczął swoją działalność w Bonaldo, do tej pory włoska firma stworzyła, eksperymentując z różnymi materiałami, obiekty, które były w stanie wzbudzić emocje w związku z potrzebami zmieniającego się świata.

Trzy kluczowe słowa, które charakteryzują kolekcję Bonaldo, to kreatywność, innowacja i wreszcie jakość. Kreatywność jest centralnym elementem każdego produktu tej firmy, umiejętność projektantów do zabawy kolorem, światłem i cieniami oraz ruch kształtów dają życie wyjątkowym elementom wyposażenia, które sprawią, że otoczenie, w którym zostaną umieszczone, będzie wyjątkowe i eleganckie . Przykładami wykazującymi te umiejętności są tabele z kolekcji Hoolahoop, które można znaleźć z okrągłym marmurowym blatem lub trawionym szkłem (trawione Hulahoop) lub płaskim prostokątem wykonanym z litego dębu lub orzecha włoskiego (orzecha Hulahoop).

Jeśli chodzi o innowacje, projektanci zawsze szukają najlepszych i innowacyjnych materiałów, które pozwolą im oferować wyjątkowe i designerskie produkty ogółowi społeczeństwa. Wśród użytych materiałów są: marmur, bohater stołów do jadalni Medley, ceramiczne i stalowe środkowe elementy stolików do kawy Planet i Kadou oraz kryształ, który w połączeniu z drewnem w stole Greeney zapewni cudowną elegancję do salonu.
Podsumowując, wysoka jakość wszystkich używanych produktów jest koniecznością w całej kolekcji Bonaldo, są gwarancją nowoczesnych mebli, które sprawią, że Twój dom będzie wyjątkowy i zazdrości!
Stoły Bonaldo to mały włoski klejnot, który świeci w twoich salonach.