Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Ciemnoszara umywalka z cokołem z naturalnego kamienia, unikatowy element

Kod: URIEL
zł 5.348,22
z VAT
- +
Materiał
kamień naturalny
Rozmiar
40X40X90 cm
Dostawa
7 dni roboczych
Waga
100 kg
Viadurini Bathroom
Umywalka kolumnowa ciemnoszara wykonana z kamienia designu ręcznie robiona, unikatowa

Kolor:
ciemnoszary

Ponieważ są to wyjątkowe elementy, każdy element różni się od pozostałych odcieniami i kształtami.
Z tego powodu pokazane zdjęcie należy traktować jako orientacyjne. W trakcie składania zamówienia można poprosić o dokładne zdjęcie przedmiotu przed jego wysłaniem.
Produkty z tej linii wykonane są w całości z kamienia naturalnego takiego jak marmur, onyks, kamień wulkaniczny, kamień rzeczny.
Wykonany ręcznie.

Aby zapewnić integralność i trwałość produktu w czasie, należy okresowo nakładać powłokę wodoodporną (dostarczaną wraz z artykułem) w wewnętrznej części i na krawędziach zlewu. Pierwszą aplikację należy wykonać w momencie odbioru umywalki, przed jej użyciem i powtarzać zabieg raz na pół miesiąca.
Dołączony pakiet zabiegowy zawiera 200 ml produktu i wystarcza na około rok.

UŻYTKOWANIE I KONSERWACJA : Do czyszczenia tych zlewozmywaków konieczne jest stosowanie specjalnych detergentów do kamienia naturalnego i marmuru, które nie zawierają substancji ściernych. Produkt należy nakładać miękką i delikatną gąbką, która nie rysuje i nie psuje powierzchni.

Informujemy naszych klientów, że poniższe produkty są wyłączone z polityki zwrotów firmy, ponieważ są to unikatowe, ręcznie robione produkty wykonane na życzenie klienta. Oznacza to, że po zakupie nie mogą zostać zwrócone przez klienta.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty