Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Connubia by Calligaris Stoły i krzesła wykonane we Włoszech

Connubia by Calligaris to nowa marka prezentowana przez Calligaris w 2016 roku, kolekcja zawierająca cały projekt i jakość włoskiej firmy. Calligaris została założona w 1923 roku w Manzano del Friuli jako mała rodzinna firma rzemieślnicza. Ich przygoda w świecie mebli zaczyna się od produkcji drewnianych krzeseł. Wkrótce jednak mały sklep zamienia się w prawdziwą branżę, rozszerzając produkty oferowane na rynku.
Kolekcja Connubia, jak można wywnioskować z tytułu, nawiązuje do biesiadności. Ogromnie urządzone otoczenie jest ważne, dlatego firma tworzy funkcjonalne meble o niepowtarzalnym stylu, pozostawiającym miejsce na kreatywność każdego miksu kształtów i kolorów w grze o nieskończonych możliwościach.

Podstawową cechą tej firmy było zawsze tworzenie harmonii pomiędzy techniką a estetyką, rozumem i emocjami za pomocą najbardziej innowacyjnych materiałów i technik.
Tych elementów nie brakuje w krzesłach z tkaniny i metalu Gardy i Clubu, ani w taboretach z bardziej klasycznym akcentem ze stali i Akademii ze sztucznej skóry.

Produkty linii Connubia nie kończą się jednak tutaj, wraz z wymienionymi wyżej meblami są również częścią kolekcji wspaniałe okrągłe stoły wykonane z połączenia szkła i drewna w harmonijny sposób, jak model Mikado. Wysuwane stoły ceramiczne i szklane, takie jak modele Baron i Airport oraz rozkładane drewniane konsole, aby zaspokoić wszystkie potrzeby, takie jak model Sigma z 4 rozszerzeniami.
Te meble dla domu charakteryzującego się nowoczesnym wzornictwem stworzą wyjątkowe i wyjątkowe środowisko, które odzwierciedli duszę tych, którzy tam mieszkają.


 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie