Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Cylindryczny wazon dekoracyjny z marmuru z Carrary i Marquinia Made in Italy - Emory

Kod: EMORY
zł 975,66 zł 1.463,48 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Marmur
Dostawa
7-10 dni roboczych na produkt w magazynie / 4 tygodnie w przypadku produktów niedostępnych
Długość (cm)
10
Głębokość (cm)
10
Wzrost (cm)
24
Viadurini Living

Cylindryczny wazon dekoracyjny z białego marmuru Carrara i czarnego marmuru Marquinia Made in Italy.

Wazon dekoracyjny wykonany z białego marmuru Carrara i czarnego marmuru Marquinia , dwóch bardzo cennych materiałów. Charakteryzuje się wyjątkowością, ponieważ każdy użyty blok marmuru różni się żyłkami i odcieniami. Pochodzi z rąk włoskich rzemieślników specjalizujących się od pokoleń w obróbce marmuru iz tego powodu wszelkie różnice w kształcie i kolorze należy traktować jako gwarancję kunsztu.
Biały marmur użyty do realizacji produktu jest dostarczany przez kamieniołom Poggio Silvestre, który jest źródłem najwyższej jakości białego marmuru klasyfikowanego od ubiegłego wieku, podczas gdy czarny marmur Marquinia jest wydobywany z hiszpańskich kamieniołomów i charakteryzuje się nieregularnymi żyłkami koloru biały lub jasnoszary, które nadają marmurowi oryginalny i nowoczesny wygląd.

Dostępny w wariancie z wysokim lub niskim czarnym paskiem.

Do czyszczenia : nie używaj cytryny ani octu, myj tylko wodą i mydłem naturalnym (np. Mydłem Marsylskim), nie wkładaj do zmywarki. Ten przedmiot stanowi wyjątkowy akcent w Twoim domu i może być eleganckim prezentem lub służyć jako dekoracja na weselach.

Ostatnio oglądane produkty