Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Cylindryczny wazon dekoracyjny z marmuru z Carrary i Marquinia Made in Italy - Emory

Kod: EMORY
zł 1.000,62 zł 1.349,44 -26%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Marmur
Dostawa
7-10 dni roboczych na produkt w magazynie / 4 tygodnie w przypadku produktów niedostępnych
Długość (cm)
10
Głębokość (cm)
10
Wzrost (cm)
24
Viadurini Living

Cylindryczny dekoracyjny wazon z białego marmuru Carrara i czarnego marmuru Marquinia Made in Italy.

Wazon dekoracyjny wykonany z białego marmuru Carrara i czarnego marmuru Marquinia , dwóch bardzo szlachetnych materiałów. Charakteryzuje się wyjątkowością, ponieważ każdy blok marmuru różni się żyłkami i odcieniami. Zrodzony z rąk włoskich rzemieślników od pokoleń specjalizujących się w obróbce marmuru, dlatego wszelkie zmiany kształtu i koloru należy traktować jako gwarancję kunsztu.
Biały marmur użyty do wykonania produktu pochodzi z kamieniołomu Poggio Silvestre, który jest źródłem najwyższej jakości białego marmuru klasyfikowanego od ubiegłego wieku, podczas gdy czarny marmur Marquinia jest wydobywany z hiszpańskich kamieniołomów i charakteryzuje się nieregularnymi kolorami żył na biało lub jasnoszary, które nadają marmurowi oryginalny i nowoczesny wygląd.

Dostępna w wariancie z wysokim lub niskim czarnym paskiem.

Będąc wyjątkowym przedmiotem ręcznie robionym przez włoskich rzemieślników, od pokoleń specjalizujących się w obróbce marmuru, niewielkie różnice w kształcie, kolorze i rozmiarze należy uznać za gwarancję wykonania rzemieślniczego .
Konserwacja : nie używaj cytryny, octu ani środków ściernych. Czyścić tylko wodą i naturalnym mydłem (takim jak mydło marsylskie) i miękką szmatką. Nie wkładać do zmywarki.
Jest to kamień naturalny, który ma tendencję do plamienia, ale jest to część naturalnego zużycia produktu.
. Przedmiot ten nada Twojemu domowi charakterystyczny akcent i może być eleganckim prezentem lub służyć jako dekoracja na weselach.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty