Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini

Metalform Design ogłasza wyłączną umowę z Viadurini dotyczącą światowej dystrybucji online.

Metalform Design - jedna z najważniejszych firm, która od ponad 30 lat produkuje w 100% wyroby z termo włoskiego rękodzieła - z przyjemnością ogłasza umowę z Viadurini, na ekskluzywną światową dystrybucję on-line Ich produktów.

Viadurini to luksusowy e-handel designerskimi meblami, najlepsza międzynarodowa wizytówka wyjątkowej kolekcji grzejników, mebli termoelastycznych, płyt promieniujących i różnych akcesoriów, ręcznie wytwarzanych we Włoszech. Kolekcja wzorów Metalform jest już dostępna na wszystkich 16 stronach sieci Viadurini i jest przetłumaczona na 6 języków, gotowych do sprzedaży i dostarczania na cały świat.

Połączenie autentycznej włoskiej tradycji produkcyjnej z międzynarodowym sukcesem Viadurini daje życie kolekcji 33 modeli dostępnych w ponad 100 odmianach zdrowia elektrycznego i domowego, które przełamują klasyczne linie elementów promieniujących, tworząc w ten sposób oryginalne i kreatywne produkty zdolne do upiększania i dostarczyć dowolną przestrzeń.

Kolekcja czerpie inspirację bezpośrednio ze sztuki współczesnej i najnowszych trendów, które przecinają Europę.

Materiały? Tylko najlepsi. Wszystkie produkty są wytwarzane i produkowane we Włoszech. Szczególną uwagę zwraca się również na stopy metali, wytwarzane ręcznie, aby uzyskać dokładniejszą wydajność.

Prawdziwa rewolucja? Dostosowanie. Dzięki profesjonalizmowi marki Metalform dziś są grzejniki, które dostosowują się do Ciebie! Kolory, wzory, wzory i całkowicie spersonalizowane rozmiary, gotowe do zainstalowania w Twoim otoczeniu, pozwolą Ci uniknąć irytujących i kosztownych murów w domu.

Wreszcie, wszystkie produkty Metalform mogą być zamówione z wyższą mocą niż standardowe. Dzięki specjalnej powłoce więcej wody krąży, a produkt emituje więcej ciepła. Moc waha się od 500 W do 2400 W. Jest wszechstronna w swojej pozycji i idealna również do dużych pomieszczeń ze względu na jej kaloryczność i minimalną zawartość wody.

Niektóre przykłady? Lustrzana płyta lustrzana w stylu lustrzanym to specjalny produkt, który daje ciepły i świetlisty efekt i poprawia otoczenie.

Czy masz rustykalną, shabby chic lub retro atmosferę? Wspaniała płyta w stylu Radiante Wood pokryta drewnem zapewni niepowtarzalny i nieodparty design.

Dla najbardziej wymyślnych i kreatywnych osobowości, płytki Ball Style lub Style Flower są idealne, które zawierają w sobie wzór z zaokrąglonymi i kolorowymi liniami; podstawowe składniki nowoczesnej i młodzieńczej przestrzeni życiowej.

Pozwól się oczarować produktami do projektowania Metalform.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie