Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesna okrągła umywalka nablatowa z geodami - Bomporto

Kod: BOMPORTO
zł 8.811,47 zł 12.334,22 -29%
z VAT
- +
Materiał
kryształ górski
Rozmiar
L 45 XP 45 XH 15 cm
Dostawa
10/14 dni roboczych
Viadurini Bathroom

Zaprojektuj umywalkę nablatową ozdobioną geodami, do łazienki, która nigdy nie jest nudna.

Bomporto to elegancka okrągła umywalka nablatowa wykonana ręcznie z kamienia skalnego i ozdobiona prawdziwymi geodami , przyklejona do zewnętrznej powierzchni. Korpus zlewu jest przezroczysty.

Jego kunszt sprawia, że jest to wyjątkowy projekt i nie można go powtarzać w seriach ; z tego powodu mogą występować różnice w kolorze i kształcie w porównaniu do reprodukowanego zdjęcia.
Uwaga: przed złożeniem zamówienia możesz poprosić o zdjęcie produktu faktycznie dostępnego w magazynie. Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować.

Kryształ górski to całkowicie bezbarwna odmiana kwarcu, bardziej znana jako kwarc hialinowy; jest zwykle idealnie przezroczysty, z wyglądem podobnym do szkła i sztucznego kryształu, od którego można go łatwo odróżnić. Geoda jest wewnętrzną wnęką skały magmowej, zasadniczo kulistej, pokrytej kryształami. Pod tym samym pojęciem możemy zrozumieć zarówno wnękę, jak i krystaliczną formację wewnątrz niej.
Geody powstają z mas magmy, których niejednorodne i bardzo wolne chłodzenie w środku pozwala minerałom uporządkować się zgodnie z siecią krystaliczną.

Ostatnio oglądane produkty