Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Nowoczesny regał ściany Ciotka Bice, ręcznie z drewna litego

Kod: BISO
zł 1.219,77
z VAT

madein_italy

- +
Dostawa
15/20 dni roboczych od zamówienia złożonego.
Le Zie di Milano
Nowoczesny regał ściany Ciotka Bice
Struktura i funkcje bazowe w drewna bukowego dostępne są czarne naturalne i barwione. Wąskie półki w proszku stalowa pokryta epoksydową w kolorze białym. Dostępne w różnych rozmiarach.

Aunt Bice zawieszony jest biblioteka zawieszone przymocowany do ściany z półkami, które wystają po obu stronach centralnej konstrukcji, do których przylegają.
Pojemność pojemność, to łatwo obliczyć: domy biblioteki rząd książek tak długo, jak jego wysokości.
Struktura materiały, blok i głowica cylindrów wykonane są z litego drewna bukowego naturalnym lub barwionym na czarno. Półki wykonane są z proszku stali pokrytej epoksydową w kolorze białym.
Wykończenie jest woskowanie dla modeli w buku naturalnego woskowania i odcień dla modeli w czerni zajmuje tylko produkty na bazie wody, naturalne i wolne od dodatków chemicznych.
Montaż cioci Bice jest łatwy w instalacji: regały włożeniu strukturę bez użycia narzędzi. Nawet cokół, na trzy części, aby zostać połączone z dwoma drewnianymi korkami, łączy się z kolumny za pomocą dwóch śrub, dwie podkładki z klucza imbusowego w pakiecie.


Le Zie Milan przyjść do domu, aby pomóc i zaprowadzić porządek, ponieważ są one dla
powołanie, namiętny zwolennik rodziny. Wyrafinowany, elegancki, naturalny i dyskretny, że są wygodne wszędzie. Elegancki i opływowy, ciotek Milan posiada osobowość niezwykle wszechstronne dzięki gamy akcesoriów i uniwersalność konstrukcji.
Wykonane z litego drewna dębowego w wersji modułowej pojemnik dla życia i bukowego w wersji bibliotek i uchwyty na butelki w wariancie, cała kolekcja jest wyposażona w akcesoria i części przeznaczone na dostosowanie produktów do różnych potrzeb.
W kuchni na pokój dzienny, sypialnia i łazienka, zawsze jest miejsce dla ciotki w Mediolanie!
Ciotek Mediolan, nowe akcesoria do domu: regały, słoiki, butelki i system drzwi życia.
Ciotki są pracownice domowe z powołania ... tych z Mediolanu może dostosować się do każdego środowiska, ponieważ są one dyskretne, pomocny, wszechstronny i eleganti.C'è zawsze pokój dla cioci Mediolanie!

Dlaczego warto kupić:
  • jakość materiałów
  • Oryginalne wzornictwo
  • Funkcjonalność
  • ecostostenibilità
  • lekki i mały rozmiar
  • wykonane w całości we Włoszech, zgodnie z normami i przepisami włoskiego bezpieczeństwa.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie