Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stressless | Fotele dla Komfortu i Relaksu - NieporównywalneStressless jest numerem jeden w branży krzeseł relaksacyjnych i biurowych

Stressless to marka reprezentująca absolutny komfort siedzenia na całym świecie. Jego fotele są wytwarzane ręcznie według precyzyjnych technik i przy użyciu wysokiej jakości materiałów ; Wszystko po to, aby siedzenie na którymkolwiek z jego produktów było niespotykane i wyjątkowe.
„Naszą obietnicą jest stworzenie najbardziej komfortowych mebli na świecie. Dostarczamy jakość, we wszystkich materiałach, od serca po skórę. Skandynawski design jest owocem pracy naszych przodków, którzy nam ją przekazali”.

Słowo do producenta: nasi inżynierowie opracowują złożone procesy w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom i naszej ziemi. Stosujemy intensywne procesy, takie jak odtłuszczanie stali o obiegu zamkniętym, do budowy metalowych podstaw, co pozwala nam uniknąć wytwarzania szkodliwych emisji w powietrzu i fiordach. Wdrażamy nowe praktyki i procesy w celu ochrony zdrowia naszych pracowników i oczyszczania naszych wód.

Poszukuje się i kupuje materiały ekologiczne oraz wybiera farby i lakiery na bazie wody. Wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Naszym celem jest stworzenie produktu o minimalnym śladzie ekologicznym, który będzie trwał przez dziesięciolecia. Nasze codzienne wysiłki sprawiają, że produkty Ekornes są produktami wysokiej jakości. Oferujemy meble, które są trwałe , więc Ty również możesz przyczynić się do rozwoju naszej planety.