Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Wolnostojąca wanna Gallipoli, L159xP70xH64, wyprodukowana we Włoszech

Kod: GALLIPOLI
zł 20.538,01 zł 25.868,31 -21%
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
L159xP70xH64 cm.
Dostawa
10/20 dni roboczych
Viadurini Bathroom
Nowoczesna wanna Gallipoli, wyprodukowana we Włoszech
Gallipoli to wolnostojąca wanna o oryginalnym rozkloszowanym kształcie. Idealny dodatek do mebli w nowoczesnych i nowoczesnych wnętrzach z miękkimi i smukłymi liniami zapewniającymi czysty i dynamiczny efekt projektu.

Jest tworzony w całości przez włoskich rzemieślników i wyróżnia się jakością materiału, z którym jest produkowany. Jest dostępny w dwóch różnych materiałach i różnych kolorach:
Materiały :
- Luxorid, dostępny w szesnastu różnych kolorach;
- Gelcoat Lux, dostępny w pełnej wersji białej iw kolorach RAL na zamówienie.
Gelcoat Lux to substancja na bazie żywicy poliestrowej, która zapewnia wyjątkową wydajność w kontakcie z wodą i gwarantuje najlepszy pod względem połysku. Bardzo odporny na odkształcenia termiczne, zwarty, nieporowaty i barwiony w masie.
Luxolid, będący wynikiem wieloletnich badań i eksperymentów, składa się z syntetycznego związku na bazie żywic poliakrylowych i wypełniaczy mineralnych. Ekskluzywny materiał wysokiej jakości w porównaniu z produktami z płyt, które z powodu różnych faz klejenia w czasie mogą wykazywać kolor lub pęknięcia. Z drugiej strony Luxolid jest mieszany i przetwarzany w formie poprzez procesy polimerowe. Po wprowadzeniu bezpośrednio do form, dzięki ostatnim fazom obróbki i wykańczania, uzyskuje się jednolitą strukturę bez różnic w kolorze lub zwartości, gwarantując produkt o doskonałej estetyce i technicznej doskonałości.

W przypadku Luxolidu, jeśli wanna zostanie uszkodzona głębokimi zadrapaniami lub odpryskami, można ją przywrócić do pierwotnego wyglądu nawet po wielu latach. Nie wymaga on żadnej szczególnej konserwacji, ale zaleca się, aby zawsze suszyć produkt, aby zapobiec tworzeniu się oznak skali, które nie wpłynęłyby jednak na materiał. Czyszczenie można wykonać zwykłymi detergentami i nieściernymi kremami.

Spraw, by Twoja łazienka była wyjątkowa i spersonalizuj swoje wnętrze dzięki tej wannie z nieodpartym wzornictwem, wykonanym we Włoszech.
Aby uzyskać informacje i / lub oferty, skontaktuj się z nami.
Uwaga : Krany nie są dołączone, a wanna jest bez przelewu.

Ostatnio oglądane produkty