Made in Italy

18-punktowy żyrandol ze szkła weneckiego ręcznie robiony we Włoszech - Margherita

  • Made in Italy
  • Kod: MARGHERITA3
zł 28.095,33 zł 35.119,18 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 106
Głębokość (cm) 106
Wzrost (cm) 99

Żyrandol 18-lampowy z kolorowego szkła weneckiego, wykonany ręcznie we Włoszech.

Imponujący i ekskluzywny żyrandol wykonany w Wenecji z ręcznie wykonaną strukturą z zielonego szkła z metalowymi detalami w wykończeniu z polerowanego chromu . Klasyka i nowoczesność łączą się i łączą, dając życie innowacyjnej kreacji, idealnej dla tych, którzy uwielbiają wyposażać swoje przestrzenie w wyrafinowany i interesujący styl . Estetyka tego produktu charakteryzuje się zastosowaniem nowych kształtów i tradycyjnych linii , które w połączeniu z żywymi i nowoczesnymi kolorami dają efekt o silnym oddziaływaniu wizualnym , również dzięki jego dużym rozmiarom. Idealny do oświetlania dużych przestrzeni, takich jak wejścia, salony czy jadalnie, ten żyrandol jest niezwykle wszechstronny , idealny zarówno do przestrzeni o klasycznym guście, w których tworzy wspaniałą harmonię z otaczającymi elementami, ale także do nowoczesnych środowisk, w których można się bawić kontrast stylów dla ekskluzywnego i oryginalnego mebla .

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 18 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter