Made in Italy

2-osobowa sofa zewnętrzna z kolorowego polietylenu Made in Italy - lipiec

  • Made in Italy
  • Kod: LUGLIO2
zł 4713,32 zł 5891,63 -20%
Materiał Polietylen
Dostawa 7/10 dni roboczych
Długość (cm) 165
Głębokość (cm) 79
Wzrost (cm) 70

Sofa zewnętrzna z nieprzezroczystego kolorowego polietylenu wyprodukowana we Włoszech.

Sofa ogrodowa z kolorowego polietylenu z matowym wykończeniem, w całości wyprodukowana we Włoszech. Elegancki artykuł, który przywodzi na myśl łagodne temperatury i klimat czystego nieba, charakteryzujący się szczególnie krętym kształtem i podkreślonym harmonijnymi liniami . Rezultatem jest idealna synteza komfortu i designu, zapewniająca przyjemne siedzisko, które symuluje uczucie ciepłego objęcia, idealne do spędzania chwil w całkowitym relaksie. Idealny do uzupełnienia środowisk zewnętrznych lub wewnętrznych z osobowością zarówno tradycyjną, jak i nowoczesną oraz miejską, w której gra na kontrastowej estetyce ekskluzywnych i wyrafinowanych mebli .

Dostępne wykończenia konstrukcji:
  • Biały;
  • gołębi szary;
  • mahoń;
  • piasek;
  • perłowa czerń.
Konserwacja i czyszczenie : unikać gromadzenia się kurzu i brudu na powierzchniach. Okresowo czyścić wilgotną gąbką i neutralnym płynnym detergentem, spłukiwać wodą i osuszać szmatką. Unikaj używania detergentów lub środków czyszczących zawierających rozpuszczalniki lub alkohol etylowy. Ciągła i długotrwała ekspozycja na światło słoneczne może spowodować zmianę koloru i oryginalnego wykończenia przedmiotu.

Uwaga : istnieje możliwość zamówienia praktycznego systemu mocowania do podłoża i zestawu do suchego piasku, aby zapewnić większą stabilność produktu.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter