Made in Italy

6 noży kuchennych Artisan z rękojeścią z rogu wołowego Made in Italy - Marine

  • Made in Italy
  • Kod: MARINO1
zł 1.746,58 zł 2.183,27 -20%
Materiał Stal i róg
Dostawa 15/30 dni roboczych
Długość (cm) 26

Ręcznie robiony zestaw noży do steków z rogów wołowych, 6 elementów, wyprodukowany we Włoszech.

Wybór przyborów kuchennych i akcesoriów staje się coraz bardziej fundamentalną decyzją nie tylko ze względu na wymagania praktyczne, ale przede wszystkim, aby móc nadać osobowość i charakter prostym i minimalistycznym stołom jadalnym, które potrzebują odrobiny nowoczesności. i wyrafinowanie. Właśnie z tego powodu ważne jest, aby móc znaleźć idealny zestaw sztućców lub idealne przybory kuchenne, które mogą łączyć te dwa aspekty.

Ten zestaw kuchenny zawiera 6 noży idealnych do precyzyjnego i czystego krojenia potraw, takich jak steki. Ręcznie we Włoszech przez Cutlers mistrzowskich produktów wysokiej jakości, elementy te zapewniają funkcjonalność i ergonomiczną konstrukcję. Ostrze wykonane jest z kutej stali nierdzewnej , charakteryzującej się doskonałą wytrzymałością, co pozwala uniknąć uszkodzeń w czasie, a ukryty trzpień rękojeści wykonany jest z rogów wołowych , materiału, który nadaje nożowi elegancki wygląd . Pomiędzy ostrzem a rękojeścią znajduje się również cienka warstwa wstrząsoodpornej gumy, która sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej funkcjonalny.
Usługa obejmuje wtedy drewnianą skrzynkę z zamknięciem na drzwi, idealną do wygodnego i uporządkowanego przechowywania przedmiotów, utrzymując je w czystości, a jednocześnie pozwalając na wyeksponowanie ich w elegancki i wyrafinowany sposób. Pudełko wyposażone jest w 2 skórzane paski z metalowymi klamrami, które pozwalają na lepszą ochronę przedmiotów.

Pomiary :

  • całkowita długość noża: 26 cm;
  • wymiary pudełka: dł. 30 x szer. 24 x wys. 6 cm
Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.
Email Newsletter
Newsletter