Made in Italy

Adro abstrakcyjny zegar ścienny wykonany z drewna, wyprodukowany we Włoszech

  • Made in Italy
  • Kod: Adro
zł 2.691,16 zł 3.363,97 -20%
Dostawa 7 dni
Zegar ścienny Adro, wykonany we Włoszech
Adro to idealny zegarek do ozdabiania każdej ściany Twojego domu. Akcesoria meblowe, które nie tylko mają użyteczną funkcję wskazywania czasu, ale także przedstawiają się jako prawdziwy obiekt projektowy zawarty w harmonii swojego pokoju.

Wykonane we Włoszech przez rzemieślników, którzy wybierają, kroją i montują ręcznie naturalne materiały, z których są wykonane. Składa się z konstrukcji z intarsjami z drewna. Konkretna technika nakładania wymaga cienkich arkuszy drewna, z których należy wybrać 6 dziesiątych mm na podstawie charakterystyki żyły i koloru najlepiej dopasowanego do konkretnego przetwarzanego produktu. Drewniane arkusze są cięte w taki sposób, aby uzyskać małe kawałki, które następnie są łączone ręcznie, jak puzzle, a ostatecznie panel jest perfekcyjnie wykonywany ręcznie.
Adro jest dostępny w dwóch rozmiarach i trzech różnych kolorach stosowanych w różnych rodzajach drewna:
Wymiary:
- L40 x P3 x H40 cm; średnica 40 cm.
- L50 x P3 x H40 cm; średnica 50 cm.
kolory:
- Zimno: esencja białego, czarnego i ciemnoszarego drewna jesionowego. Krawędź jest w białym popiele, a dłonie i liczby są wykonane z naturalnego aluminium;
- Ciepłe: drewno dębowe, boki w kolorze Weingé i popiół. Ugryzienie ma barwione boki, a dłonie i liczby są wykonane z naturalnego aluminium;
- Kolory: esencja białego drewna jesionowego, fioletu eyesolinate i jasnoszarego bolivara. Krawędź jest w białym popiele, a dłonie i liczby są w kolorze aluminium.

Dąb wykonany jest z najlepszych dębowych lasów i od zawsze był szeroko stosowany; popiół jest zwarty, odporny i jednocześnie elastyczny. Jest szeroko stosowany w naturalnych, ale także barwionych, wzmacniając zarówno żyłę materiału i jasność koloru. Wymazywalny eyeliner jest wykonany z najlepszych pni klonu i jest usiany powiekami. Są to kropelki wody uwięzione wewnątrz młodych włókien sprężystych, które odciskają charakterystyczne małe kółka na materiale po nagłych przymrozkach. Bolivar to drewno o trzeźwej, eleganckiej esencji, bez sęków i wyraźnych żył, o delikatnym i jedwabistym wyglądzie. Boki są twardą, zwartą i elastyczną esencją z tropikalnej Afryki Zachodniej, trudną do zastosowania ciemną plamą.

Czysta fantazja abstrakcyjnych linii wykonanych we Włoszech, idealna do dekoracji pokoi. Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter