Blok magnetyczny z drewna oliwnego i kasztanowego, 12 sztuk Made in Italy - Block

  • Kod: CEPPO12
zł 4081,84 zł 5102,32 -20%
Materiał Drewno
Dostawa 15/30 dni roboczych
Długość (cm) 22.5
Głębokość (cm) 8.5
Wzrost (cm) 14.5

Drewniany blok w komplecie z zestawem 12 ręcznie robionych noży do steków Made in Italy.

Wybór przyborów kuchennych i akcesoriów staje się coraz bardziej fundamentalną decyzją nie tylko ze względu na wymagania praktyczne, ale przede wszystkim, aby móc nadać osobowość i charakter prostym i minimalistycznym stołom jadalnym, które potrzebują odrobiny nowoczesności. i wyrafinowanie. Właśnie z tego powodu ważne jest, aby móc znaleźć idealny zestaw sztućców lub idealne przybory kuchenne, które mogą łączyć te dwa aspekty.

Ta odmiana jest wytwarzana ręcznie we Włoszech i ma stałą część z jasnego drewna oliwnego, które pozwala na umieszczenie 6 noży do steków, do których dodano jeszcze 6 noży, które można włożyć do wnętrza praktycznych drzwi magnetycznych, aby uzyskać niezwykle funkcjonalny i jednocześnie elegancki produkt. 12 noży jest wykonanych z kutego ostrza ze stali nierdzewnej, co zapewnia doskonałą wytrzymałość, pozwalając uniknąć uszkodzeń w czasie, oraz trzonek z rogu wołowego, materiału, który nadaje produktowi całą Twoją elegancję. Pomiędzy ostrzem a rękojeścią znajduje się również cienka warstwa wstrząsoodpornej gumy, która sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Dzięki wysokiej jakości surowcom rodzi się produkt zapewniający niepowtarzalny i fascynujący efekt końcowy, idealny do wzbogacenia Twojej kuchni w elegancki i wyrafinowany sposób.

Rozmiar: dł. 22,5 cm x gł. 8,5 x wys. 14,5 cm

Uwaga : wykończenia na zdjęciach mają charakter orientacyjny. Każdy uchwyt z rogu wołowego jest wyjątkowy i ma różne odcienie kolorów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter