Made in Italy

Chłodnica hydrauliczna ze stali o mocy do 2994 W Made in Italy - Alberico

  • Made in Italy
  • Kod: ALBERICO
zł 3416,43 zł 3796,04 -10%
Zobacz wszystkie opcje:
Materiał stal
Dostawa 20/35 dni roboczych

Hydrauliczny grzejnik stalowy wyprodukowany we Włoszech.

Grzejnik hydrauliczny wyprodukowany we Włoszech ze stali i charakteryzujący się prostą, praktyczną i funkcjonalną konstrukcją pasującą do każdego stylu i otoczenia. Grzejnik wykonany wyłącznie z włoskich materiałów i spawany ręcznie przez mistrzów rzemiosła. Jest dostępny w różnych rozmiarach i kolorach w wymienionych powyżej folderach; wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Będąc ręcznie wykonanym grzejnikiem, można go łatwo dostosować, wskazując kolor RAL lub rozmiar nieobecny w folderach, a zespół ekspertów projektantów będzie gotowy spełnić Twoje życzenie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wyceny, korzystając z formularza „Poproś o informacje” .

Nasze grzejniki można nabyć w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Kolory są podstawowym i szczególnie ważnym elementem wystroju Twojego domu. Każdy kolor wiąże się z określonymi cechami psychicznymi i duchowymi oraz ma określony wpływ na funkcjonowanie organizmu.

JAK WYBRAĆ GRZEJNIK MNIEJSZY NIŻ WIELKOŚĆ SWOJEGO POKOJU?
METRY KWADRATOWE* WYMAGANA MOC (WAT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* dane zostały przetworzone przy wysokości pomieszczenia 2,70 m.
** Podane dane są czysto teoretyczne i różnią się w zależności od konstrukcji i charakterystyki środowiskowej budynku. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z technikiem.

Uwaga: wszystkie grzejniki można zainstalować w istniejących instalacjach bez ingerencji murarskiej lub hydraulicznej, grzejniki będą korzystać z tych samych odległości od środka, które są już obecne w Twoim domu.
Aby utrzymać produkt w jak najlepszych warunkach przez długi czas w momencie instalacji, zamontuj wszystkie zawory termostatyczne z teflonem, nawet korek odpowietrzający, a nie z konopi.
Więcej instrukcji znajduje się w opakowaniu. Zawory i uchwyt nie są wliczone w cenę. Jeśli chcesz je kupić, napisz do nas w specjalnym dziale „Poproś o informacje”.

Viadurini ponownie przygląda się roli grzejnika w środowisku, podnosząc jego funkcję jako producenta ciepła do autentycznego odniesienia dla funkcjonalnych i designerskich mebli. To połączenie sprawia, że produkt jest nie tylko wyjątkowy i niepowtarzalny, ale także mocną stroną komfortu i dobrego samopoczucia w domu. Wydajność made in Italy jest zawsze na pierwszym miejscu.
Włoska jakość, ekskluzywne technologie i modne wzornictwo dla ciepła w służbie człowieka i jego emocji. Grzejniki, które znajdują się na naszej stronie ogrzewają, wyposażają, uzupełniają i nadają nowe piękno pomieszczeniom.

Wysoka oszczędność energii, duża łatwość instalacji, wysoka jakość, możliwość dostosowania i zapytania o wycenę, które są łatwe i mogą idealnie dopasować się do twoich potrzeb, to mocne strony tego specjalnego skrzela grzejników hydraulicznych.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro